Menu

Verkoop Buitendienst:

 

Regio Zuid

Shailindra250px.jpg

Regio Noord-West

Frans Noordermeer

Shailindra Ajodhia
Sales Engineer
06 - 2238 0168
Shailindra@ke-fibertec.nl

Frans Noordermeer
Sales Engineer
06 - 2240 0510
f.noordermeer@ke-fibertec.nl

 

Regio Noord-Oost:

william250x250.jpg

Regio België:

michell250x250.jpg

William Ras
Sales Engineer
06 - 5145 3516
w.ras@ke-fibertec.nl
Michel Roobol
Sales Engineer (DGA)
06 51 818 404
M.Roobol@ke-fibertec.nl

 


Verkoop/Engineering Binnendienst:



pieter250px.png
harry250x250px.jpg
Pieter van Well
Teamleider engineering /
projectbegeleiding
078 - 674 8882
P.vanWell@ke-fibertec.nl
Harry Hoogvliet
Engineer
078 - 674 8887
h.hoogvliet@ke-fibertec.nl

 

mathijs250x250px.jpg
Eric Bons
Mathijs Strubbe
Engineer
078 - 674 8883
m.strubbe@ke-fibertec.nl
Eric Bons
Engineer 
078 - 674 8885
e.bons@ke-fibertec.nl


Wist u dat...
Alle materialen brandveilig zijn en voldoen aan EN 13501-1?
Lees meer
Nieuws
Seminar ‘Circulair bouwen in één dag’ voor duurzame designprofessionals.
Lees meer

Bel mij terug



Sturen
Bestel de catalogus
Bestel of lees de catalogus online
In de catalogus staat alle informatie die u nodig heeft over textielen ventilatiesystemen...
Lees meer